Nauka
Kurs barmański

kurs-barmanski-3Dobrym sposobem na podniesienie swoich kwalifikacji i poprawienie szans na rynku pracy jest ukończony kurs barmański. Odpowiednie szkolenia zapewniają certyfikat, który otwiera drzwi do dalszej pracy w charakterze barmana w wielu barach, pubach czy klubach. Kurs ten obejmuje naukę w zakresie obsługi klienta, przygotowuje zainteresowanych do pracy z ludźmi, odpowiedniego ich traktowania oraz podstawowych strategii sprzedażowych. Podstawą jest jednak szkolenie praktyczne i teoretyczne w zakresie robienia drinków i koktajli. Kurs barmański przygotowuje kursantów do pracy z zaawansowanym oprzyrządowaniem, uczy odpowiedniego rozpoznawania poszczególnych rodzajów alkoholi i szczegółowego towaroznawstwa w tym zakresie.
Szkolenie trwa zazwyczaj około 30 godzin. W tym czasie uczestnicy uzyskują niezbędne kwalifikacje do dalszej pracy w zawodzie. Dzięki temu zyskują nowe umiejętności i rozwijają się w kierunku pracy z klientem. Kurs barmański przeznaczony jest nie tylko dla nowych adeptów sztuki miksologii, ale także dla osób, które chcą poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę.

About the author

Zobacz także nasze inne wpisy:

Frazy kluczowe: plisy Oświęcim, GAP Fakturowy BMW, złomowanie auta tarnobrzeg, lpk208, zeltiq Warszawa, busy do danii szamotuły, wałki pa66, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, vetrex-v90-alphaline, internorm okno kf410, Gniewiński portal