Białko sfd czy kfd
Szkolenia zamknięte

Dlaczego warto wybierać szkolenia zamknięte?

Szkolenia dla firm dzielą się na dwa rodzaje – otwarte i zamknięte. Szkolenia otwarte, jak sama nazwa wskazuje, dedykowane są różnym firmom z jednej branży (lub z branż pokrewnych), dzięki czemu mogą uczestniczyć w nich zarówno pracownicy od nas, jak i naszej konkurencji. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się jednak na tę drugą formę jako bardziej spersonalizowaną i dającą więcej możliwości w zakresie rozwoju. Czy słusznie?

Szkolenia zamknięte są dostosowywane do indywidualnych potrzeb firmy i jej zespołów pracowniczych. Korzystając więc z takiej oferty, otrzymamy usługę adekwatną do naszego aktualnego stopnia rozwoju. Firma szkoleniowa określi (wspólnie z nami zresztą) poszczególne założenia, wybierze odpowiednie metody, wykaże się indywidualnym podejściem do pracowników itd. Co więcej: my, jako indywidualni klienci, będziemy mieli większy wpływ na dobranie odpowiedniego trenera, będziemy mieli wgląd w wybrane materiały szkoleniowe, wreszcie – myśląc długofalowo – osiągniemy lepsze rezultaty w zakresie podnoszenia kompetencji naszych pracowników.

Oczywiście szkolenia zamknięte mają też pewne wady. Przede wszystkim uniemożliwiają nawiązywanie kontaktów z przedstawicielami tej samej lub pokrewnej branży. Po drugie – uczestnicy szkolenia mogą się zablokować, czyli nie wykazać postawą otwartą, ponieważ szkolenia te są przeprowadzane na miejscu, a także wśród ludzi znających się na co dzień. Rozwiązaniem przynajmniej części tych problemów jest zorganizowanie szkolenia np. w ramach jakiegoś weekendu.

About the author

Zobacz także nasze inne wpisy:

Frazy kluczowe: księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Gniewiński portal, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Drepo zadaszenia tarasów, blog początkującego elektronika, Tynk mozaikowy Lakma, Fotoprzekaźnik Sick, biceps 34cm, balayage fryzjer kraków, onlynails cennik, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków